O nas

TheGalwayNetwork.com została założona w roku 2008.

TheGalwayNetwork.com online specjalizuje się w handlu surowcami, walutami, kontraktami CFD i wskaźnikami. Składa się z zespołu profesjonalistów i ekspertów finansowych od 50 lat z połączonym doświadczeniem w tej branży. Nasza platforma została pierwotnie stworzona i opracowana przez samego prezesa. .

Nasza 24-godzinna obsługa klienta jest dostępna w wielu językach i obejmuje pomoc zdalną, coachingu handlu i osobistych dealerów.

TheGalwayNetwork.com oferuje handlowcom wiele typów kont. Różnice kulturowe są także brane pod uwagę. Możesz dowiedzieć się więcej o każdym rachunku handlowym, odwiedzając stronę konta.

Opierając wsparcia pierwszej klasy klienta, konkurencyjne ceny, i nacisk na dostarczanie najlepszych dostępnych zasobów dla swoich klientów, TheGalwayNetwork.com szybko staje się wiodącym graczem w branży handlu internetowego.

Bezpieczeństwo i ochrona zawsze jest sprawą priorytetową w świadomości przedsiębiorców i specjalistów w TheGalwayNetwork.com. Z tego powodu, że wdrożenie standardowego 128-bitowego szyfrowania SSL w branży, wraz z wieloma zaplecza na farmach serwerów, które są chronione przez uzbrojonych strażników w każdym czasie.

{ 0 comments… add one now }

Leave a Comment