Polityka prywatności

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia bezpieczeństwa informacji przesłanej do firmy. Thegalwaynetwork.com może nabyć tę informację podczas toku świadczenia Państwu usług. To jest polityka spółki, która nie ujawnia informacji klientów do niepowiązanych stron trzecich, chyba że za zgodą klienta lub gdy jest to wymagane przez prawo. Firma zapewnia niniejszą Politykę Prywatności, aby pomóc Ci zrozumieć, jak chronimy prywatność finansowych i innych danych osobowych.

Ograniczamy dostęp niepublicznych informacji osobistych o naszych klientów do tych pracowników, którzy potrzebują znać tych informacji w celu świadczenia Państwu usług rachunkowych. Utrzymujemy fizyczne, elektroniczne i proceduralne zabezpieczenia, z których wszystkie są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, w celu Twojego zabezpieczenia do niepublicznych danych osobowych.

Nie będziemy sprzedawać danych osobowych osobom trzecim do jakichkolwiek celów, bez wyraźnej zgody i będziemy używać tylko informacji która jest opisana w naszej Polityce Prywatności.

{ 0 comments… add one now }

Leave a Comment